Pridať inzerát

HR Špecialista

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacCelková výška mzdy závisí od skúseností kandidáta.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného kandidáta, ktorý by sa stal členom HR tímu nášho klienta.

Tvojou náplňou práce bude:

• príprava miezd (výpočet miezd, príspevkov a i.)
• správa stravovacích kariet, dobíjanie kreditu
• príprava výkazov pre Sociálnu poisťovňu, Zdravotnú poisťovňu, Daňový úrad
• práca na ročných zúčtovaniach daní
• príprava pracovných zmlúv, dodatkov
• správa sociálneho fondu

Spoločnosť ponúka mnohé benefity:

• stabilné zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti
• finančné benefity -> 13. a 14. plat, bonus na auto a i.
• nefinančné benefity -> teambuildings, firemné akcie a i.

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vyžaduje sa vzdelanie v odbore ľudských zdrojov, personalistiky alebo ekonómie.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

Od vhodného kandidáta sa vyžaduje:

• prax aspoň 3 roky v HR
• angličtina na úrovni min. B2
• znalosť HRM (Human Resources Management)
• iné: zodpovednosť, spoľahlivosť, pedantnosť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov