Pridať inzerát

Hľadá sa živnostník - databazista

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30 - 35 EUR/hod.Finálna mzda bude dohodnutá na základe skúseností a jazykových znalostí kandidáta.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád pracuješ z domu? Nestratíš sa v databázach? Máš certifikácie alebo školenia ohľadne databáz? Hľadáme práve teba.

Pre nášho klienta, ktorým je spoločnosť zameraná na obchod s elektrinou a plynom v regióne západného Slovenska i mimo neho a poskytovanie súvisiacich služieb dlhodobo, spoľahlivo, za prijateľné ceny, spôsobom šetrným k životnému prostrediu a v súlade spravidlami platnými v Európskej únii hľadáme Databázového špecialistu.

Tvojou náplňou práce bude:

• migrácia dát v rámci databáz
• inštalácia databáz
• patching databáz

Práca je na 5 dní za mesiac cca. do 40 hodín v bežnom pracovnom čase.
Počíta sa minimálnimi požiadavkami na prácu mimo pracovných hodín a je plne vykonávaná remote.

Platové ohodnotenie je 30 až 35 EUR/Hod.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu

Klietn patrí k najväčším dodávateľom elektriny a plynu na Slovensku. Už viac ako 95 rokov pôsobíme najmä na západnom Slovensku a naše služby poskytujeme rovnako kvalitne aj mimo tohto regiónu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PostgreSQL - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
Administrácia MySQL - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

• certifikát alebo školenie PostgreSQL associate certification
• certifikát alebo školenie PostgreSQL Administration
• certifikát alebo školenie MySQL Database Administration,
• certifikát alebo školenie MySQL Administration

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov