Pridať inzerát

Projektový manažér elektromontážnych zákaziek

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Cvernovka, Ružinov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 600 EUR/mesiacZákladná mzda je 1600 až 2000 EUR mesačne brutto pri práci na pracovný pomer. Pokiaľ máte záujem pracovať na živnosť, možnosť je - platové podmienky pri tomto spôsobe budú upresnené na osobnom pohovore priamo vo firme v Bratislave.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Samostatné riadenie a organizovanie prác na projekte
* Riešenie elektromontážnych a technických prác
* Fakturácia a práca s cenovým rozpočtom zákazky
* Koordinácia ostatných prác subdodávateľov na pridelenom projekte
* Zodpovednosť za dodržanie termínov, nákladov a iných stanovených ukazovateľov
* Odovzdanie hotového diela objednávateľovi

• Podpora odborného vzdelávania a kariérneho rastu zamestnancov
• Rozmanitý motivačný systém ďalšieho odmeňovania
• Práca v mladom a dynamickom kolektíve
• Motivačné systém ďalšieho odmeňovania
• Služobné auto, mobilný telefón a notebook
• Práca priamo v internom stave spoločnosti u nášho klienta (nie je to práca cez personálnu agentúru)

Informácie o výberovom konaní

Dopravu, ani ubytovanie neposkytujeme.
Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta priamo do ich interného stavu (nie je to práca cez agentúru).
Je to práca aj na pracovný pomer, aj na živnosť.
V prípade potreby je možné ma kontaktovať na:
M: +421 915 838 352
agata.siebertova@manpower.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť - náš klient už viac ako 20 rokov poskytuje svoje služby v oblasti elektroinštalácií a správy a údržby budov v celej Európe a Afrike. Ich služby zahŕňajú projektovanie, výstavbu, obstarávanie, logistiku a inštaláciu systémov nízkeho a vysokého napätia. Divízia správy a údržby poskytuje pre ich klientov služby spojené s facility managementom a údržbou budov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický/elektrotechnický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Odborná spôsobilosť podľa §22 alebo §23 vyhlášky MPSVaR č. 508/2009 Z.z.
• Samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť
• Analytické a technické myslenie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov