Pridať inzerát

Údržbár montážnych liniek - práca do interného stavu

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dolný Kubín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/hod.+ variabilná zložka mzdy + príplatky podľa Zákonníka práce
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preventívna a kuratívna údržba výrobných strojov, pracovných nástrojov a zariadení v dobrom stave s cieľom splnenia plánu kvality a výroby
- vykonávanie operatívnych opráv podľa pokynov nadriadeného
- zaznamenávanie spotreby materiálu
- predkladanie návrhov na zlepšenie údržby
- zodpovednosť za údržbu strojov, nástrojov a zariadení
- upozornenie nadriadeného na zistené nedostatky, podľa možností odstránenie nedostatkov
- upozornenie nadriadeného na odchylky od technických noriem a predpisov BOZP
- udržiavanie čistoty strojov, zariadení a pracovného prostredia
- rešpektovanie pravidiel BOZP a ochrany životného prostredia
- vykonávanie ostatných súvisiacich činností podľa pokynov nadriadených
zamestnancov

- práca pre stabilnú nadnárodnú spoločnosť
- zamestnanie v hlavnom pracovnom pomere
- príplatky noc, wd, nadčas, platené nad rámec Zákonníka práce
- stravné lístky v hodnote 4,50 eur alebo finančný príspevok na stravné
- mesačný a ročný bonus
- príspevok na dochádzanie
- bonus za doporučenie nového zamestnanca

Informácie o výberovom konaní

- spôsobilosť na nočnú prácu
- zraková spôsobilosť
- manuálna zručnosť
- zmysel pre kvalitu a zodpovednosť
- spoľahlivosť
- precíznosť
- samostatnosť
- prax vo výrobnej spoločnosti výhodou
- ochota pracovať na 3 zmeny

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.2.2022 (ostáva ešte 14 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient sa zaoberá výrobou plastových komponentov do interiérov a exteriérov automobilov, ako sú lakované ozdobné lišty, lakované ozdobné prvky interiéru a vzhľadové interérové diely.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- SŠ vzdelanie technického zamerania
- znalosti mechaniky, hydrauliky
- zmysel pre zodpovednosť
- osvedčenie o elektrotechnickej spôsobilosti - §22-práca na elektrických zariadeniach do 1000V vrátane bleskozvodov v objektoch triedy A je výhodou

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov