Pridať inzerát

Internal Sales Manager

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného kandidáta, ktorý vie plynule po anglicky a pre ktorého SAP nie je neznámym pojmom.
Do interného tímu medzinárodného klienta hľadáme kandidáta, ktorý sa nebojí novej pracovnej výzvy a chce mať zaujímavú a rôznorodú prácu.

Tvojimi hlavnými zodpovednosťami bude:

• spracovanie objednávok, vybavovanie reklamácií, sledovanie dodávok
• spolupráca s výrobou, skladom, obchodným tímom a i.
• práca aj na pridelených marketingových úlohách, e-commerce
• komunikácia s reklamnými agentúrami
• organizovanie podujatí a eventov
• vytváranie štatistík, reporting
• zabezpečiť chod kancelárie

Pracovná pozícia je na dobu určitú počas zastupovania na materskej dovolenke.

Klient ponúka rôzne benefity:

• bonus (1xročne), 13-ty plat
• možnosť home-office
• práca v medzinárodnej spoločnosti
• príjemné pracovné prostredie
• a mnohé iné

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre klienta - strojárska spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vyžaduje sa vzdelanie v odbore ekonómia a marketing.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP ERP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Od vhodného kandidáta sa vyžaduje:

• znalosť systému SAP
• anglický jazyk (min. B2)
• prax v nákupe, predaji alebo marketingu
• iné: odolnosť voči stresu, zodpovednosť, samostatnosť, time-management

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov