Staň sa asistentom/kou daňového poradcu - vhodné pre absolventov/ky

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacVýsledná mzda závisí od odborných a jazykových schopností.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si absolventom/kou v oblasti práva, či ekonómie?
Hovoríš plynule anglicky alebo nemecky?
Chceš rozbehnúť svoju kariéru, ale nevieš ako na to?

Máme pre Teba riešenie! Staň sa asistentom/kou daňového poradcu a získaj profesijnú kvalifikáciu vo svojom odbore.

Tvojimi hlavnými zodpovednosťami bude:
* príprava a overovanie daňových priznaní a súvisiacich výkazov;
* účasť na daňových previerkach;
* práca s databázami a finančné analýzy;
* sledovanie legislatívy a príprava stanovísk na daňové otázky klienta;
* spolupráca s ostatnými členmi a členkami tímu a spolupráca naprieč oddeleniami.

U nás môžeš rátať so skvelými benefitmi!
* atraktívna a zaujímavá prácu v dynamickom a mladom tíme;
* príležitosť na profesijný aj osobnostný rozvoj, či už prostredníctvom priamych skúseností alebo systémov interných a externých vzdelávacích programov, národných i medzinárodných školení;
* prístup k najnovším informáciám vo svete podnikania;
* príležitosť budovať si kariéru v našej spoločnosti aj v zahraničí;
* podpora pri získavaní profesijnej kvalifikácie;
* systém atraktívneho odmeňovania - všetko závisí len na Tebe;
* ďalšie zamestnanecké benefity: sick days, home office, flexibilná pracovná doba, stravné lístky nad rámec zákona, medicínska starostlivosť, multisport karta;
* práca v centre Bratislavy.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

Jedna z vedúcich daňových a auditových spoločností v Centrálnej a Východnej Európe.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, právo

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Koho hľadáme?
* absolventa/ku VŠ ekonomického alebo právnického zamerania;
* osobu s plynulou angličtinou (B2) ALEBO nemčinou (B2);
* zanieteného človeka, ktorého práca bude baviť a napĺňať, s vysokou ochotou sa neustále učiť a vzdelávať;

Ak predošlé tri body spĺňaš, Tvoje renomé určite vylepší, ak:
* si tímový hráč, resp. tímová hráčka,
* je zodpovednosť Tvoje druhé meno,
* sa nebojíš prísť s vlastnými nápadmi a postrehmi.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Petríková
E-mail: poslať životopis