Pridať inzerát

Výrobno- skladový dispečer s angličtinou

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dunajská Streda
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 900 EUR/mesiacKonečná výška nástupnej mzdy bude závisieť od individuálnych schopností a relevantných skúseností uchádzača.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta obsadzujeme na TPP pozíciu v oblasti logistiky/skladu s nasledovnou pracovnou náplňou:
* čo najefektívnejšie zabezpečenie skladu nad ktorým budete mať dohľad
* budete mať na starosti 6-7 členný tím špecialistov
* prispievať k uskutočňovaniu účinných, zodpovedných a efektívnych nákladov
* zabezpečiť organizáciu kontrolnej miestnosti, aktuálne systémy, údaje, metódy a techniky
* podieľanie sa na európskych projektoch a riadenie projektu európskych tímov
* spolupracovať s externými partnermi aj na globálnej úrovni (nutnosť AJ)
* iesť diskusie na strategickej úrovni so zákazníkmi
* riadiť, koučovať, hodnotiť a rozvíjať svoj tím
* viesť pohovory s novými zamestnancami, rozhovory o profesnom raste a odchode zamestnancov, a to v spolupráci s personálnym oddelením
* starať sa o personálne záležitosti svojho tímu, ako je sledovanie odpracovaných hodín, dovolenky a práceneschopnosti
* zabezpečiť riadnu politiku QHSE v rámci organizácie a dodržiavať platné ustanovenia a opatrenia
* mať zvládnutú potrebnú opatrnosť a starostlivosť na vylúčenie rizík pre seba a ostatných

* stabilné pracovné miesto v medzinárodnej, modernej firme
* pracovná zmluva na dobu neurčitú
* motivujúce finančné ohodnotenie
* výhodné možnosti stravovania
* multisport karta
* nápojové a stravovacie automaty
* možnosť kariérneho rastu
* firemné eventy

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Pozíciu obsadzujeme na TPP priamo u klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Náš klient je zodpovedný za skladovú logistiku pre najväčších hráčov online módnych značiek.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

* min. 2 roky predchádzajúcich skúseností na obdobnej pozícii
* logické, analytické, strategické myslenie
* samostatnosť, promptnosť
* anglický jazyk na komunikatívnej úrovni PODMIENKOU
* dôslednosť a zameranie sa na detail

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Patrícia Remeňová
E-mail: poslať životopis