Pridať inzerát

Špecialista / špecialistka reportingu a odmeňovania (HR)

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 100 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Zodpovednosť za prípravu, sledovanie a následnú kontrolu personálnych dát a nákladov
* Komunikačný partner v otázkach reportingu a analýz dát na úseku ľudských zdrojov
* Starostlivosť o proces odmeňovania (vývoj, trendy, prieskum v odmeňovaní, práca s platformou KF Pay)
* Príprava analýzy a pravidelných reportov podľa zadania
* Spracovanie pripravených analýz a ich následná prezentácia

* Istota stabilnej práce a k nej patriaca zaujímavá mzda
* Pracovný pomer na dobu neurčitú
* Dlhodobé vzdelávanie a možnosť kariérneho rastu
* Benefitný portál v hodnote 250€

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

* Ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou
* Minimálne 2-ročné skúsenosti v oblasti kontrolingu a analýzy dát na HR
* Skúsenosti v oblasti odmeňovania sú výhodou
* Anglický alebo nemecký jazyk na minimálne B1 úrovni
* Dobré analytické a komunikačné zručnosti
* Radosť z práce s číslami
* Zodpovednosť a profiremný prístup k práci
* Microsoft Office a Microsoft PowerPoint na pokročilej úrovni
* Predošlá skúsenosť s prácou v programe SAP je výhodou

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov