Pridať inzerát

Skladník s preukazom VZV

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Poprad
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,31 - 4,61 EUR/hod.+ príplatky v zmysle platnej legislatívy
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie prác a plnenie úloh podľa smernice ˝Skladového hospodárstva TSK˝ pre príslušnú pozíciu,
- plnenie pracovných pokynov, nariadení a úloh od nadriadeného,
- zodpovednosť za technický stav zverenej manipulačnej techniky,
- zodpovednosť za dodržiavanie všetkých povinností vyplývajúcich z prevádzkového poriadku pre nakladanie
s nebezpečným odpadom a prevádzkového poriadku pri práci s chemickými faktormi ako aj havarijného plánu pri nakladaní s nebezpečným odpadom
- podmienka: platný VZV preukaz

Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
Možnosti profesionálneho rozvoja a rastu
Mesačný a posezónny bonus
Kompenzácia cestovných nákladov vo výške 75% bežného cestovného
Strava zabezpečená
Doprava zabezpečená v rámci Popradu bezplatne

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Zahraničná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou záhradného zariadenia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Vysokozdvižný vozík (VZV) - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

- ochota pracovať na 2 zmeny
- manuálna zručnosť
- fyzická zdatnosť
- spoľahlivosť
- pozícia je vhodnejšia pre mužov z dôvodu práce s bremenami
- skúsenosť vo výrobe výhodou

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov