Hľadáme špecialistu pre autorský dozor pre lídra na trhu projektových spoločností

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* komunikácia so zhotoviteľom stavby a celým projektovým tímom
* zvolávanie porád, riadenie porád a pracovných stretnutí
* operatívne riešenie úloh na stavenisku, účasť na miestnych šetreniach a poradách stavby
* koordinácia zadaných úloh vyplývajúcich z porád
* manažovanie prác na pridelenej zákazke, získavanie, posudzovanie a overovanie vstupných podkladov k realizácii zákazky

* prémie do výšky 35%
* 13. plat
* mimoriadne odmeny, príplatky
* príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
* podpora pre osobný a profesijný rast, široké možnosti ďalšieho vzdelávania (odborné, jazykové, manažérske)
* odborné exkurzie v zahraničí
* príjemné pracovné prostredie, samostatná tvorivá práca
* sociálne a zdravotné zabezpečenie
* kultúrne a športové vyžitie

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Pozíciu obsadzujeme na TPP priamo u klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Náš klient je líder na trhu projektových spoločností so stabilným zázemím s celoslovenskou pôsobnosťou. Oblasť v projekcii je zameraná najmä na dopravnú infraštruktúru a s ňou súvisiace stavby, občianske, bytové, administratívne a priemyselné stavby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebný smer, dopravné stavby

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy
Civil 3D - Základy
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

* vítaná je prax v oblasti projektovania dopravných stavieb
* vítané je oprávnenie vykonávať odborné činnosti vo výstavbe podľa zákona SNR č. 132/1992 Zb. v znení zákona č. 236/2000 Z.z.
* Výhodou sú tiež skúsenosti v oblasti manažovania projektov dopravnej infraštruktúry, projektovania
* zodpovednosť, flexibilita, komunikatívnosť, strategické myslenie
* precíznosť, termínová disciplinovanosť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov