Pridať inzerát

Projektant fasádnych konštrukcií

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: okres Ružomberok
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac- finálna výška mzdy závisí od predpokladov kandidáta
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zapracovanie projektu do stavebného celku
- tvorba technických výkresov
- tvorba, spracovanie a schvaľovanie montážnej dokumentácie
- navrhovanie a projektovanie presklených, hliníkových konštrukcií a opláštení
- spracovanie všetkých potrebných dokumentov k montáži
- komunikácia s externým prostredím so zákazníkmi, dodávateľmi aj s interným prostredím spoločnosti
- práca v programe AutoCad, Wictop, Alucat,...

- prémie a bonusy v závislosti od kritérií
- 13. plat
- odmeny za preukázateľné výsledky
- flexibilný pracovný čas
- odborné školenia pre zamestnancov
- raz ročne prehodnocovanie platov
- a iné

Vybraní budú len uchádzači, ktorí spĺňajú všetky uvedené podmienky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Spoločnosť sa zaoberá výrobou a montážou hliníkových okien, dverí, fasádnych portálov, opláštenia, markízy, na báze stĺpikového systému.
Zaoberá sa výrobou moderných prevetrávaných fasád.
Spracovanie hliníka a ocele na výrobu a montáž konštrukcií, protihlukových stien a iné.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- skúsenosť s programom Alucat, Wictop, AutoCad
- proaktívny prístup k práci, zodpovednosť, schopnosť správne rozhodovať,
- tímový duch, ale aj schopnosť samostatnej práce
- zmysel pre detail

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov