Interný predajca s anglickým a severským jazykom (nórčina, dánčina, švédčina)

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hlohovec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 400 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Pravidelná komunikácia so zákazníkmi
* Spracovávanie objednávok, zákazníckych požiadaviek a reklamácií v SAP systéme
* Spolupráca a komunikácia s ostatnými internými oddeleniami spoločnosti
* Zabezpečovanie podpory externému tímu predaja

* 13. a 14. plat, výkonová prémia
* iné finančné benefity (napr. príspevok na hypotéku, kúpu automobilu, referral bonus, príspevok na špeciálne udalosti)
* práca v stabilnej spoločnosti
* možnosti na vzdelávanie a kariérny rast
* športové, zábavné aktivity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nórsky jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Švédsky jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Dánsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

* Ste absolventom SŠ/VŠ (technické zameranie – výhoda)
* Máte pracovné skúsenosti v oblasti zákazníckeho servisu – výhoda
* Plynulá znalosť anglického a severského jazyka – oba jazyky sú podmienkou (švédsky, nórsky, dánsky)
* Máte silné komunikačné a organizačné schopnosti
* Ste zodpovedný a prozákaznícky orientovaný
* Ste flexibilný, spoľahlivý a samostatný
* Vaše skúsenosti s prácou v MS office (Word, Excel, Outlook) sú podmienkou
* Vaša skúsenosť s prácou v SAP je výhodou

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Trnovcová
E-mail: poslať životopis