Pridať inzerát

Referent/ka logistiky so španielskym jazykom

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hlohovec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 910 EUR/mesiacFinálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta/ky + variabilná zložka 15% + ďalšie benefity
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu na oddelenie logistiky hľadáme šikovnú osobu, ktorej náplňou práce bude:
* denná komunikácia s prepravnými spoločnosťami,
* objednávať prepravy podľa požiadaviek,
* zabezpečovať dopravu materiálov k zákazníkom,
* komunikovať s inými oddeleniami v rámci spoločnosti,
* zodpovednosť za spracovávanie administratívy súvisiacej s realizáciou prepráv,
* vystavovať a spracovávať dokumenty,
* vypracovávať prehľady a reporty.

* 13. a 14. plat (jeden plat navyše v priebehu aktuálneho roka)
* výkonová prémia
* flexibilný pracovný čas
* príspevok do III. dôchodkového piliera
* pravidelný mesačný príspevok na hypotéku alebo kúpu automobilu
* poukážky na regeneráciu v hodnote 120 EUR ročne
* odmena za odporučenie kandidáta úspešného vo výberovom procese v celkovej hodnote 1000 EUR
* finančný príspevok pri významných životných udalostiach vo výške 250€
* príspevok na letný tábor pre deti zamestnancov vo výške 70 EUR / dieťa
* finančná odmena za odpracované roky od 40 do 500 EUR
* životné poistenie (24 hodinové poistné krytie)
* každoročné mzdové prehodnotenie
* možnosť odborného, kariérneho rastu a zabezpečenie tréningových a rozvojových aktivít
* organizácia rôznych športovo-zábavných podujatí pre zamestnancov a ich rodiny na podporu tímového ducha
* zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Líder v nezávislej produkcii a dodávaní drôtu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Španielsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Do nášho tímu perfektne zapadneš ak:
* ovládaš anglický a španielsky jazyk na komunikatívnej úrovni B1,
* ovládaš prácu s PC,
* si komunikatívny/a, flexibilný/á, dynamický/á - máš jednoducho ˝šmrnc˝ :)

Určite je výhodou, ale netrváme na tom, aby:
* si mal/a skúsenosti s logistikou alebo inou prácou v oblasti administratívy,
* si ovládal/a SAP,
* si mal/a organizačné zručnosti.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov