Pridať inzerát

Operátor výroby na 2 zmeny - práca vhodnejšia pre mužov

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Majdánske, Horné Orešany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 800 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude:
- naťahovanie gumy na rúrky
- pílenie a ohýbanie rúrok

· Základná mzda 3,30 – 4,0 €/hodina
· Individuálna prémia – Osobnostná od 0,1 – 1,0 €/hodina
· Dochádzkový bonus 33€ / mesiac
· Výkonnostná prémia 1 – 30%
· Prémia za sťažený výkon práce 0,15Є / hodina
· Prémia z obratu spoločnosti 50€/ mesiac
· Prémia za dvojsmennú prevádzku 20€/mesiac
· Vernostný bonus už od dvoch rokov zamestnania vo firme od 30 do 105 €/štvrťročne
· Dovolenkový bonus jednorázový 200€
· Vianočný bonus 100% priemernej hrubej mzdy
· Doplnkové dôchodkové sporenie (3. pilier) – 2% z hrubej mzdy
· Stravné lístky 3,90 €/zmena; zamestnanec platí 0,80€/lístok
· Mimoriadna riaditeľská odmena
· Sociálna výpomoc v krízových situáciách
· Športové a kultúrne firemné akcie

Informácie o výberovom konaní

- budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Náš klient je zameraný na výrobu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

výroba

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- fyzická zdatnosť
- spoľahlivosť
- schopnosť pracovať v hlučnom prostredí

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov