Pridať inzerát

Technológ v potravinársko-chemickom priemysle

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nové Mesto nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac+ 13.plat + 14.plat Konečná hranica mzdy závisí od predošlých skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* vytváranie nových a vylepšujúcich technologických a pracovných postupov, dohľad a koordinácia nad procesom implementácie vo výrobe
* vytváranie artiklov pre nové výrobky, navrhovanie materiálových kusovníkov, vrátane ERP (SAP) systému
* navrhovanie baliacich predpisov a optimalizácia baliacich materiálov
* navrhovanie opatrení na optimalizáciu výrobných procesov s cieľom eliminovať možné nedostatky
* vypracovávanie a aktualizácia technologickej a výkresovej dokumentácie
* určovanie a kontrola normy spotreby materiálu, analýza odchýlok a návrh nápravných opatrení
* testovanie nových materiálov a komponentov
* dokumentácia a komunikácia s dodávateľmi

* príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
* školenia v odbore
* príspevky na kultúrne a športové podujatia
* teambuildingy a večierky

V prípade Vášho záujmu nám zašlite svoj životopis. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Túto pracovnú ponuku obsadzujeme pre spoločnosť vyrábajúcu produkty pre chemický a potravinársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Materiálové inžinierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
SAP Materials Management (MM) - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

precíznosť, zodpovednosť, samostatnosť, spoľahlivosť, technické myslenie a ochota učiť sa

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov