Pridať inzerát

Projektový manažér

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košický kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 700 EUR/mesiac Mzda bude prispôsobená skúsenostiam kandidáta.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti so samostatným riadením projektového teamu?
Je pre Vás projektový manažment a jeho komplexné samostatné riadenie tou správnou náplňou práce?
Nerobí Vám problém komunikácia so zákazníkmi, a to aj v anglickom jazyku?
Ak ste odpovedali 3x áno, neváhajte, našli ste svoju novú prácu, kde Vašou náplňou práce bude najmä:
- koordinácia projektov (samostatné riadenie od zadania až po realizáciu)
- riadenie zvereného teamu (ako priame tak nepriame riadenie členov
projektového teamu)
- zadefinovanie projektového plánu, identifikovanie jednotlivých fáz
projektu a ich priebežné vyhodnocovanie a kontrola
- vypracovanie cenových kalkulácií a analýz realizovateľnosti
- komunikácia ohľadom špecifík projektu, riešenie vzniknutých problémov

Zamestnanecké výhody a benefity budú komunikované pri pracovnom pohovore.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta v Košickom kraji.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- komunikatívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka podmienkou
- prax min. 5 rokov na obdobnej pozícii
- skúsenosti zo strojárstva nevyhnutné
- schopnosť samostatne a efektívne pracovať
- schopnosť riadiť zverený team
- komunikačné a prezentačné zručnosti
- analytický a systematický prístup k práci

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov