Pridať inzerát

Skladník - žeriavnik

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 827 EUR/mesiacFix je 827 EUR mesačne brutto + mesačný bonus 15% (124 €) + BOZP bonus ( 34 €) + Transfer bonus (20 €). Celková mzda je 1.005 EUR bez nočných príplatkov, nadčasov, iných mimoriadnych odmien.
  • Termín nástupu: Ihneď alebo dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Práca skladníka - žeriavnika zahŕňa všetky logistické aktivity, ale aj baliace činnosti (práca s páskovačkou, baliacim materiálom, kontrola kvality plechov, triedenie plechov, balenie plechov. Ďalej je to práca s VZV (8 t, dieslový), manipulácia s prázdnymi i plnými paletami. Práca s mostovým žeriavom (diaľkovo ovládaným) - vyskladňovanie zvitkov z kamiónov a ich zaskladňovanie.
* Prvé 3 mesiace prebieha zaškoľovací proces. V prípade, že kandidát nemá potrebnú skúsenosť s VZV (minimálna požiadavka je 5 t), ani so žeriavom, je mu umožnené si všetky chýbajúce kurzy doplniť priamo vo firme - pokiaľ má záujem o zvyšovanie kvalifikácie.

- Náborový príspevok 300 EUR
- Odporúčací bonus 300 EUR
- 13.plat + 14.plat
- SL v hodnote 5,90 EUR/deň
- Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, svadby a za odpracované roky
- Výlety a športové podujatia pre Teba a rodinných príslušníkov hradené firmou
- Príspevok na stravu v hodnote 4,90 EUR / zmena (ZC si hradí 1 EURO)
- Vianočný večierok, Týždeň zdravia, akcie na podporu zdravia, Deň bezpečnosti
- Práca priamo v internom stave spoločnosti

Pracovisko sa nachádza v priemyselnom parku v Nitre - V. časť.
Dopravu ani ubytovanie neposkytujeme.

Reálne hľadám kandidáta, ktorý sa nebojí manuálnej práce, je technický typ, má skúsenosti s logistiky, ovláda minimálne kabínkový vozík o 5 t (výhodou je 8 t). Žeriavnický kurz je extra výhoda, nie podmienka.

Prosím kandidátov, aby ku svojej reakcii na pracovnú ponuku pripojili aj tento súhlas:
˝Na základe všeobecného nariadenia o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu Oznámenie o ochrane osobných údajov, a týmto výslovne beriem na vedomie, že:
(i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, Bratislava 811 09, Slovenská republika, IČO: 35 958 898, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“) v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente Oznámenie o ochrane osobných údajov.
(ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa údajov buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v Oznámenie o ochrane osobných údajov, alebo na gdpr@manpower.sk.˝

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2021 (ostáva ešte 28 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Náš klient sa špecializuje na spracovanie plochej ocele a hliníka: priečne delenie - strihanie zvitku lichobežníkového tvaru, lichobežníkové delenie - strihanie zvitku na tabule lichobežníkového tvaru, výroba nástrihov - strihanie plochých tvarových prístrihov rôznych tvarov zo zvitkov pomocou strižných nástrojov. Firma sídli v priemyselnom parku Lužianky v Nitre.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technické, strojárske

Počet rokov praxe

1

* Skúsenosti s prácou skladníka
* Skúsenosti s obsluhou VZV podmienka - minimálne 5 t vozík (skúsenosti s vedením mostového žeriavu výhodou)
* V prípade potreby vieme predĺžiť preukazy, ak stratili platnosť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov