Ak Vás baví cestovanie, ovládate aktívne angličtinu a máte obchodnícke zručnosti, máme pre Vás obchodnícku pozíciu.

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: okres Nové Mesto nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacZákladná zložka mzda od 1400 Eur/brutto. Ku mzde ešte prislúcha variabilná zložka mzdy podľa dosiahnutých výsledkov (0-400 Eur) + pri mimoriadnych výsledkov je vyplácaná mimoriadna odmena. Konečná výška nástupnej mzdy záleží od seniority kandidáta.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

K nášmu klientovi hľadáme do rozširujúceho sa tímu novú posilu s nasledovnou pracovnou náplňou:
* aktívne vyhľadávanie a budovanie nových obchodných kontaktov
* starostlivosť o existujúcich klientov a plnenie plánu predaja
* organizácia obchodných stretnutí, realizácia prezentácií
* návrh zákazníckych riešení na mieru
* technické poradenstvo pre zákazníkov
* dojednanie cien, spracovanie cenových ponúk a objednávok

Klient ponúka širokú škálu benefitov:
* firemné auto
* odborný a kariérny posun, množstvo školení a vzdelávacích príležitostí
* príspevok do 3.piliera
* možnosť stravovania v podnikovej jedálni
* sebarealizácia

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Pozíciu obsadzujeme na TPP priamo u klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť má dlhoročnú tradíciu na trhu. Vyvíjajú, vyrábajú, predávajú a zabezpečujú servis širokého sortimentu meracích zariadení.
Sú dodávateľom a kľúčovým hráčom pre rôznych ˝veľkých hráčov na Slovensku˝- SPP Bratislava, Duslo Šaľa, Slovnaft Bratislava, Slovenské Železnice, ENEL (atómová elektráreň Mochovce), RWE, MOL Budapešť, maďarské železnice MAV a iné významné spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ideálne technický smer/ obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Nevyhnutnosťou na danej pozícií je aktívna angličtina,
* podobná pracovná skúsenosť
* ochota cestovať (2-3 dni v týždni)
* samostatná komunikácia so zákazníkmi
* spoľahlivosť, serióznosť, zodpovedný prístup k práci
* profesionálne vystupovanie
* schopnosť technického zmýšľania a odhadnúť potreby zákazníka vzhľadom k výrobnému portfóliu spoločnosti

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov