Pracuj v sklade s oblečením, práca vhodná pre ženy , (možnosť výberu zmien, dní)

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Sereď
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,5 EUR/hod.mzda 4,50 EUR/hod brutto + 0,40 EUR/hod dochádzkový bonus + možnosť získať aj výkonnostný bonus 0.20 EUR /hod brutto
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zaskladnenie a vychystanie textilných produktov a módnych doplnkov
- balenie produktov
- plnenie úloh zadaných nadriadeným
- práca na 2 zmeny (ranná, poobedná)
- práca na dohodu

- práca/brigáda na dohodu o vykonaní práce
- mzda 4,50 EUR/hod brutto
+ 0,40 EUR/hod dochádzkový bonus
+ možnosť získať aj výkonnostný bonus 0,20 EUR/hod brutto
- práca od pondelka do piatka (niekedy sa pracuje aj v sobotu)
- možnosť vopred dohodnúť zmennosť,
- možnosť výberu pracovných dní,
- brigáda pre študentov, ktorí môžu pracovať len cez víkend

Informácie o výberovom konaní

- DOPRAVU ani UBYTOVANIE neposkytujeme!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Medzinárodná logistická firma, ktorá má najkvalitnejšie na mieru šité logistické riešenia v oblasti sieťovej a zmluvnej logistiky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- práca vhodná pre mamičky na materskej a študentov
- práca vhodná pre ženy aj mužov
- spoľahlivosť
- pracovitosť
- zodpovednosť
- ochota učiť sa nové veci
- manuálna zručnosť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Beláková
Tel.: +421917344488
E-mail: poslať životopis