Pridať inzerát

Dátový a prístupový špecialista

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 250 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Proaktívna spolupráca s kľúčovými klinickými lekármi, akademickými pracovníkmi a platiteľmi, aby sa vybudovalo povedomie o potrebách zákazníkov, hovorilo sa zákazníckym jazykom a realizovali projekty, ktoré budú využívať znalosti zákazníkov, prinášať pridanú hodnotu a uspokojovať potreby jednotlivých zákazníkov
• Využívanie odborných znalostí a techník v oblasti zdravotníctva a techniky, za účelom splnenia cieľov a proaktívneho dodania technických riešení, vrátane ekonomických nástrojov zameraných na zdravie zákazníkov
• Udržiavanie vzťahov s kolegami z CE/EMEA/Global
• Spolupracovanie s externými poradenskými agentúrami na vývoji zdravotných ekonomických modelov a publikácií na podporu obchodných potrieb

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorý pôsobí v oblasti zdravotníctva.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

• Skúsenosti vo farmako-ekonomickom modelovaní
• Schopnosti pracovať s rôznymi zdravotnými databázami / analýzami
trhu
• Komplexné znalosti o slovenskej legislatíve zdravotníctva
• Vysoká znalosť práce s PC
• Plynulá komunikácia v anglickom znení (C1)
• Flexibilita, dôslednosť, presnosť, zodpovednosť
• Analytické myslenie
• Schopnosť plánovať a predvídať

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Trnovcová
E-mail: poslať životopis