Pridať inzerát

Finančný analytik s francúzskym jazykom

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kandidáta, ktorý sa zaujíma o finančnú oblasť a chcel by sa v nej naďalej rozvíjať. Chceš zažiť prácu v medzinárodnej organizácii a denne komunikovať v cudzích jazykoch? Tak sa pridaj k tímu nášho klienta ako finančný analytik.

Náplň práce:

• zodpovednosť za finančné procesy pre vybrané subjekty v rámci Európy
• práca s došlými faktúrami, účtovanie došlých faktúr v SAP
• kontrola platobných podmienok
• kontrola DPH pri faktúrach
• spolupráca s internými tímami (kontroling, audit a pod.)
• výpomoc pri mesačných a kvartálnych závierkach
• iné ad hoc úlohy

Spoločnosť ponúka mnohé benefity:

• medzinárodné pracovné prostredie - kultúra otvoreného myslenia založená na empatii a vzájomnom rešpekte
• vzdelávanie a rozvoj - priestor pre neustále vzdelávanie a rast v bezpečnom a inkluzívnom pracovnom prostredí
• zdravie a wellness - zľavy v telocvični, príspevok k narodeninám a iné

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Od vhodného kandidáta sa vyžaduje:

• VŠ ekonomického smeru (oblasť financií, účtovníctva)
• anglický jazyk (B2 a vyššie)
• ovládanie francúzskeho jazyka na pokročilej úrovni (min. B2)
• MS EXCEL - pokročilá úroveň
• skúsenosť z oblasti financií / účtovníctva
• soft skills: organizačné a analytické schopnosti, dôveryhodnosť, spoľahlivosť, usilovnosť a efektívnosť
• iné: orientácia na detail, schopnosť pracovať samostatne a pod stresom

Výhodou je:
• znalosť SAP (základy používania)
• skúsenosť zo spoločnosti zameranej na maloobchod, spotrebné tovary

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov