Pridať inzerát

Hunter - Obchodný reprezentant

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

  • Miesto práce: Nitriansky kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac+ variabilná zložka + 13.plat
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* aktívne vyhľadávanie a oslovovanie nových klientov po celom území SR
* rozvoj spolupráce so súčasnými zákazníkmi
* zaznamenávanie a odovzdávanie informácií o trhu kolegom
* plnenie osobného plánu návštev
* plnenie úloh z pracovného zaradenia, z pokynov a príkazov nadriadeného
* reprezentácia spoločnosti a pravidelný reporting

* služobné auto, notebook, telefón
* práca v úspešnej a silnej spoločnosti s dobrým kolektívom
* zaujímavé firemné benefity a tímové akcie
* maximálna podpora pri zaučení sa
* pružná pracovná dobu
* práca aj z domu

Pre veľký záujem budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov telefonicky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť poskytujúca služby pre strojársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické, elektrotechnické

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Maďarský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* komunikatívnosť a reprezentatívnosť
* samostatnosť
* technické myslenie
* zmysel pre obchodovanie
* orientácia na cieľ
* aktívny vodič

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov