Pridať inzerát

Údržbár

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 380 EUR/mesiac1 380 EUR/mesiac základná mzda brutto + 10% mesačný bonus + jarný bonus (50% základného platu) + jesenný bonus (50% základného platu), + príplatok za hluk Celková mesačná mzda je 1550 - 1600 EUR brutto/mesačne.
  • Termín nástupu: Dohodou alebo ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• drobné údržby a opravy mechanických, pneumatických, hydraulických častí a systémov
• údržby a opravy elektrických komponentov
• diagnostiku a kontrolu PLC systémov
• zálohovanie a obnovu PLC systémov ako aj robotov
• asistenciu pri odborných opravách, prehliadkach a revíziách
• evidenciu porúch a spotreby náhradných dielov
• obsluhu a preventívnu údržbu strojov
• úpravy a optimalizáciu mechanických častí existujúcich výrobných zariadení (hydraulika, pneumatika)
• výmenu náhradných dielov v rámci preventívnej a prediktívnej údržby
• práca na 2 zmeny (ranná + poobedná)

Práca priamo v internom stave spoločnosti (nie cez agentúru).

• mesačný výkonnostný bonus do výšky 10% zo základnej mzdy po skúšobnej dobe
• jarný (50% základného platu) a jesenný bonus (50% základného platu)
• príspevok od zamestnávateľa na DDS
• finančný príspevok na stravovanie
• rizikový príplatok (hluk)
• príspevok na občerstvenie
• zázemie stabilnej spoločnosti a práca s novými technológiami
• stabilná práca v spoločnosti s rodinnou firemnou kultúrou
• pracovná zmluva na dobu neurčitú priamo v internom stave

Informácie o výberovom konaní

Ubytovanie, ani dopravu neposkytujeme.

Pracovisko sa nachádza v Nitre v priemyselnom parku.

Prosím všetkých kandidátov o zaslanie aktuálneho životopisu.
Kontaktovať budem len vhodných kandidátov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky na inzerovanú pracovnú pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2021 (ostáva ešte 30 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient - spoločnosť bola založená v roku 1953 v Japonsku a je jedným z popredných svetových dodávateľov interných dielov karosérie automobilov. V nitrianskom závode vyrába diely najmä pre Jaguár
Land Rover a BMW. Spoločnosť zamestnáva po celom svete viac ako 8 200 ľudí, ktorí pracujú so špičkovými technológiami v 29 závodoch. Filozofiou spoločnosti je vytvárať zázemie rodinnej firmy a pracovať s
dôrazom na kvalitu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technické, strojárske

Počet rokov praxe

2

• odborná spôsobilosť Vyhl. § 21
• manuálna zručnosť
• čítanie technickej dokumentácie
• zodpovedný a spoľahlivý prístup k práci
• ochota učiť sa

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov