Pridať inzerát

Operátor výroby

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Priemyselná 1214, Hlohovec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 650 EUR/mesiacZákladná mzda 650€ + bonusy do výšky 250€ mesačne
  • Termín nástupu: Ihneď alebo dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Meranie a plnenie elektronických komponentov
• Strojové osádzanie elektronických komponentov
• Scanovanie a oprava dosiek plošných spojov (DPS)
• Príprava a tvarovanie komponentov pre osádzanie
• Osádzanie komponentov do dosky plošného spoja
• Vykonávanie vizuálnej kontroly správnosti osadenia DPS a kvality spájkovania komponentov
• Ručné spájkovanie komponentov, oprava nesprávne spájkovaného spoja

Bonusy:
- 25 EUR za produktivitu
- 25 EUR kvalitu
- 20- 110EUR za pracovnú pozíciu
- 90 EUR dochádzkový bonus
- 13. plat
- práca priamo v internom stave spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Dopravu, ani ubytovanie neposkytujeme.
Pracovisko sa nachádza v priemyselnom parku Hlohovec - Šulekovo.

Prosím všetkých kandidátov, aby na danú pozíciu reagovali poslaním svojho životopisu, ku ktorému je potrebné pripojiť tento súhlas so spracovaním osobných údajov v znení:

˝Na základe všeobecného nariadenia o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu Oznámenie o ochrane osobných údajov, a týmto výslovne beriem na vedomie, že:

(i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, Bratislava 811 09, Slovenská republika, IČO: 35 958 898, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“) v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente Oznámenie o ochrane osobných údajov.

(ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa údajov buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v Oznámenie o ochrane osobných údajov, alebo na gdpr@manpower.sk.˝

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2021 (ostáva ešte 70 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Výroba elektronických jednotiek, osádzanie dosiek plošných spojov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať na 2 zmeny, prípadne na 3 zmeny

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Fraňa Mojtu 19
949 01 Nitra