Pridať inzerát

Pracovník príjmu suroviny, expedície produktov

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hlohovec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 770 EUR/mesiac+ príplatky podľa Zákonníka práce
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva vzorkovanie, evidenciu vstupnej suroviny pri jej príjme a pri výdaji produktu a presun vzoriek do laboratória
- vykonáva predpísané analýzy vo vzorkách každej šarže vstupnej suroviny a produktu, vedie o nich záznamy
- vykonáva evidenciu prijímanej suroviny a expedovaného produktu
- odoberá vzorky a na základe posúdenia vzorky vydáva pokyn na vyskladnenie alebo pozastavenie preberania vstupnej suroviny (kukurica, repka olejná)
- čiastočne obsluhuje technológie veľkokapacitných a železobetónového sila
- dbá o dodržiavanie poriadku a čistoty na zverenom pracovisku
- dbá o dodržiavanie zásad bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, protipožiarnej ochrany, hygieny a sanitácie
- vykonávanie odstávkových a čistiacich prác súvisiacich s technológiou
- plnenie úloh vyplývajúcich zo systému manažérstva kvality
- zabezpečuje iné úlohy podľa pokynov nadriadeného
Pracovná doba nepretržitá prevádzka -pracovný týžden krátky/dlhý, 12 hodinové zmeny

- príspevok na stravovanie
- príspevok zamestnávateľa do DDS 3.piliera
- príspevok na dochádzanie
- dochádzkový bonus
- rozvoj a vzdelávanie
- zľava v podnikovej predajni Slov. liehovarov a likérok
- pracovné jubileá/sociálna výpomoc

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Spoločnosť sa zaoberá výrobou bioetanolu, je súčasťou biopalivového holdingu z obnoviteľných poľnohospodárskych surovín.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skladové hospodárstvo - základy
- Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)
- Microsoft Excel - základ
- Vodičský preukaz sk. B
- samostatnosť, zodpovednosť, presnosť, flexibilita

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Karpatská 3314/7
058 01 Poprad