Pridať inzerát

Operátor - obsluha liniek

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 723 EUR/mesiac + bonus 100eur pri plnej dochádzke (bez PN, OČR, lekára) + príplatok za prácu v noci 1,79€/h (v priemere 94€ mesačne) SPOLU: 817€ - po zaučení: + 15% variabilná zložka mzdy (cca 90€) SPOLU: 910€/mesačne - Neskôr možný rast mzdy na základ: 680€/mesačne + 100€ dochádzka + 102€ variabilná zložka mzdy SPOLU: 976€/mesačne
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- jednoduchá práca v stoji pri laserovacom zariadení,
- vkladanie a vyberanie malých plastových výliskov do foriem, ich balenie do krabíc, príp. sáčkov,
- kontrolovanie kvality vyrobených výrobkov
- 3-zmenný pracovný režim, víkendy voľné

- preplácané nadčasy
- zmluva na dobu neurčitú
- príspevok na DDS, pri narodení dieťaťa, na regeneráciu a iných životných udalostiach
- hradenie stravy zamestnávateľom na rannej zmene, na poobednej a nočnej zmene príspevok v hodnote 2,60eur
- víkendy voľné

Informácie o výberovom konaní

- práca na 3 zmeny

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť zaoberajúca sa službami a výrobou produktov, ktorá zahŕňa produkty na identifikáciu domácich miláčikov a možnosť ich hľadania v prípade straty, taktiež výrobou systémov na sledovanie zdravotného stavu hospodárskych zvierat a identifikovanie týchto zvierat, systémami na riadenie zásob textilu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- manuálna zručnosť
- práca si vyžaduje jemnejšiu motoriku a zručnosť
- záujem o dlhodobé zamestnanie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Karpatská 3314/7
058 01 Poprad