Pridať inzerát

Brigáda - Dokladanie tovaru Nové Zámky - 3,82€/ hod.

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nové Zámky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,82 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ľudí na brigádu s platným zdravotným preukazom v potravinárstve:

* dokladanie tovaru na pridelenom úseku v potravinovom reťazci

práca v hodná ja pre ženy a mužov

Informácie o výberovom konaní

* platný zdravotný preukaz v potravinárstve je PODMIENKOU

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.10.2021 (ostávajú ešte 4 dni)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Maloobchod

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná, vstúpila na slovenský trh v roku 1996 a v súčasnosti prevádzkuje viac ako 150 obchodov rôznych formátov - od formátov extra, cez hypermarkety, supermarkety, expresy po obchodné domy. So svojimi 10 000 zamestnancami je spoločnosť druhým najväčším súkromným zamestnávateľom na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Fraňa Mojtu 19
94901 Nitra