Pridať inzerát

CNC operátor

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lužianky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 400 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda je 1400 EUR + príplatky za zmennosť + príspevok na dopravu je 6 centov na km + príspevok na 3. dôchodkový pilier + 13.ty plat
  • Termín nástupu: Ihneď alebo dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- používanie mikrometrov
- používanie kalibrov
- používanie ručného náradia (brúsne kamene, spanery, piny)
- obsluha neprogramovateľných strojov v nástrojárni
- nastavovanie a výmena hlavice v radiálnej vŕtačke
- výber materiálu a adekvátny proces použitia
- používanie programovateľné CNC stroje a vnútorné aplikácie
- identifikácia špecifických nástrojov pre každú oblasť
- tvorba CNC programu, úprava, odskúšanie, uloženie dát
- nastavenie a používanie frézy, CNC stroja a strižníkov
- čítanie nákresov
- Catia - zobrazenie 3D modelu, výber, montáž
- práca so softvérovým programom TEBIS a SOLIDCAM

- práca priamo v internom stave spoločnosti
- práca na pracovnú zmluvu, po 8mich mesiacoch možnosť predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú
- 3 zmenná prevádzka

Informácie o výberovom konaní

Pracovisko sa nachádza v Nitre - priemyselný park, časť V.
Ubytovanie ani dopravu neposkytujeme.

Na uvedenú pozíciu reagujte svojim životopisom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2021 (ostáva ešte 32 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Náš klient je súčasťou medzinárodnej skupiny, a zaoberá sa navrhovaním, vývojom a výrobou kovových dielov v automobilovom priemysle. Prichádza s inovatívnymi návrhmi, ktoré prinášajú bezpečnejšie a ľahšie vozidlá, s nižšou spotrebou a šetrnosťou voči životnému prostrediu.
Spoločnosť v súčasnosti pôsobí v 21 krajinách, má takmer 100 výrobných závodov, 12 vývojových centier a celkovo zamestnáva okolo 30,000 zamestnancov na celom svete.
Súčasťou výrobného závodu v Nitre sú nové lisovacie zariadenia s najnovšou technológiou a technologickými postupmi. Zámerom nášho klienta je ponúknuť konečnému zákazníkovi excelentnú kvalitu ako aj príležitosť kariérneho rastu a osobnostného rastu zamestnancom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

4

- znalosti o nástrojoch
- znalosti práce v programe SAP
- MS Office
- znalosť práce na CNC strojoch/frézovacích strojoch
- proaktivita, disciplína, organizovanosť, chuť učiť sa novým postupom
- skúsenosti s prograovaním v Heidenhein, Tebis, Catia
- anglický jazyk výhodou, nie podmienkou
- vyžadujeme 4 ročnú prax v danej oblasti

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov