Operátor výroby - Hlohovec (práca možná na 2 zmeny prípadne na 3 zmeny)

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hlohovec-Šulekovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 650 EUR/mesiac(základná mzda 650€ + bonusy do výšky 250€ mesačne)
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Meranie a plnenie elektronických komponentov
• Strojové osádzanie elektronických komponentov
• Scanovanie a oprava dosiek plošných spojov (DPS)
• Príprava a tvarovanie komponentov pre osádzanie
• Osádzanie komponentov do dosky plošného spoja
• Vykonávanie vizuálnej kontroly správnosti osadenia DPS a kvality spájkovania komponentov
• Ručné spájkovanie komponentov, oprava nesprávne spájkovaného spoja

Bonusy:
- 25 EUR za produktivitu
- 25 EUR kvalitu
- 20- 110EUR za pracovnú pozíciu
- 90 EUR dochádzkový bonus
- 13. plat

Informácie o výberovom konaní

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Výroba elektronických jednotiek, osádzanie dosiek plošných spojov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Fraňa Mojtu 19
949 01 Nitra