Pridať inzerát

Asistent/ka s aktívnou angličtinou

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od schopností a požiadaviek kandidáta.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného kandidáta do tímu pre nášho klienta, ktorý sa nebojí nových výziev a chce pracovať v dynamickom prostredí. Tím, ktorého by si bol/a súčasťou, sa venuje oblasti logistických nehnuteľností.

Na pozícii by si mal/a na starosti:
• zodpovednosť za vedenie databázy (správa nehnuteľností, nájomcov, majetku a pod.), zadávanie údajov do systému
• práca s rôznymi zmluvami, vystavovanie a práca s faktúrami, kontrola platieb, príprava objednávok
• komunikácia s rôznymi oddeleniami v rámci spoločnosti
• dokumentácia (skenovanie, archivácia)
• korešpondencia
• iné ad hoc úlohy podľa potreby

Náš klient ponúka mnohé benefity:

• zaujímavý balík odmeňovania
• dynamické a medzinárodné prostredie
• iné benefity budú predstavené počas pracovného pohovoru

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Od vhodného kandidáta sa vyžaduje:

• ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie
• predošlá skúsenosť práce na administratívnej pozícii alebo práce v kancelárii
• anglický jazyk na aktívnej komunikačnej úrovni (min. B2)
• znalosť MS Excel (vedieť pracovať s tabuľkami a väčším počtom dát)
• iné: analytické myslenie, orientácia na detail, komunikatívnosť, precíznosť a zodpovednosť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Landererova 12
811 09 Bratislava