Key Account Manager (práca vyžaduje cestovanie do zahraničia)

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 3 000 EUR/mesiacSúčasťou platového ohodnotenia sú bonusy závisiace od výkonnosti uchádzača a ekonomických výsledkov spoločnosti.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme skúseného Key Account Manažéra s aktívnou znalosťou anglického jazyka.

Vašou náplňou práce bude:
- navštevovanie klientov, budovanie vzťahov a denné riešenie požiadaviek zákazníkov
- aktívna akvizícia nových klientov
- rozvoj vzťahov s existujúcimi klientmi prostredníctvom návrhov ideálnych riešení pre klienta
- zodpovednosť za dosahovanie plánov predaja
- analýza potrieb trhu, rozvoj pozície na trhu
- pravidelný reporting výsledkov, analýza výsledkov predaja
- vedenie obchodných jednaní, vyjednávanie obchodných podmienok
- sprostredkovanie komunikácie medzi klientom a interným teamom spoločnosti
- riešenie prípadných problémov a reklamácií klienta
- vypracovávanie cenových ponúk v spolupráci s internými oddeleniami spoločnosti
- podpora pri vyjednávaní zmluvných podmienok
- aktivity vedúce k udržaniu a zlepšeniu pozície spoločnosti na trhu

- stabilné pracovné prostredie renomovanej zahraničnej spoločnosti
- služobné auto aj na súkromné využitie
- moderné pracovné prostredie
- možnosť čiastočného home office
- bohatý zamestnanecký program

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2021 (ostávajú ešte 3 dni)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Naším klientom je renomovaná zahraničná spoločnosť.

Kontaktná osoba: Eva Šimúnová
Tel.č. +421 918 405 818
E-mail: eva.simunova@manpower.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- nevyhnutná je prax na pozícii KAM min. 3 roky
- skúsenosti v oblasti predaja
- výborné organizačné schopnosti
- výborné vyjednávacie a komunikačné zručnosti
- ochota cestovať (cca. 30-40% pracovného času)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Landererova 12
811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto