Pridať inzerát

Brusič kovov

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6,13 EUR/hod.+ príplatky v zmysle platnej legislatívy
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- brúsenie vonkajších a vnútorných čiel a hrán
- brúsenie priemerov a excentrov
- brúsenie vonkajších kužeľov a zápichov
- brúsenie šesťdrážkových profilov, osemdrážkových profilov rôznych priemerov
- špeciálne prípravky – magnet, špeciálne náradie, unášacie srdiečka, operky, krúžky, kalibre
- práca na ševingovacích strojoch

• stabilná pracovná pozícia
• odmeny pri pracovných jubileách
• dochádzkový bonus (výrobní robotníci)
• príspevok na DDP (3. pilier)
• skupinové rizikové poistenie platené zamestnávateľom
• možnosť kariérneho rastu
• systém zaškoľovanie podľa plánu
• pitný režim (sódobary)
• vlastná jedáleň, bufet
• príplatky v zmysle platnej legislatívy
• príspevok na rekreáciu podľa platnej legislatívy

Informácie o výberovom konaní

7,5 hodinový pracovný čas (od 06.00 hod. do 14.00 hod.)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Najvýznamnejší výrobca obrábacích strojov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stredné odborné vzdelanie - strojárske

Ostatné znalosti

Žeriavnický preukaz - Základy
Viazačský preukaz - Základy

Počet rokov praxe

1

- stredné odborné vzdelanie – strojárske
- prax 1 rok výhodou
- používanie meracích pomôcok: posuvné meradlo, mikrometer, valčekové kalibre, dutinomery
- školenie žeriavnik, viazač bremien výhodou
- schopnosť čítať a používať technickú dokumentáciu a podklady

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Karpatská 3314/7
058 01 Poprad