Pridať inzerát

Procesný inžinier - senior

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacv závislosti od skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívna účasť na vývojových úlohách spoločnosti, najmä na koncepčnej fáze vývoja
- testovanie a ladenie strojov, report o výsledkoch
- podpora obchodného a servisného oddelenia
- podpora oddelenia technickej dokumentácie
- úzka spolupráca s inými oddeleniami - výskumu a vývoja
- analýza a reportovanie požiadaviek zákazníkov
- získanie a testovanie zakúpených častí stroja

- pravidelné pohovory so zamestnancami o individuálnom kariérnom postupe
- jazykové kurzy platené spoločnosťou (150 € / semester)
- zamestnanecké akcie/koncoročné večierky, teambuilding a pod.
- príspevok na (svadbu, narodenie dieťaťa, práca/životné jubileum)
- flexibilný pracovný čas
- stravné lístky v hodnote 4,20 € / deň
- multisport karta

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Informačné technológie

Technologická firma

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
SAP Materials Management (MM) - Pokročilý
UNIX/Linux - Pokročilý
Počítačové siete - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- vysokoškolské vzdelanie v technickej alebo elektrotechnickej oblasti
- komunikatívna úroveň angličtiny (najmenej B2)
- cieľ a orientácia na zákazníka
- dobré znalosti v oblasti elektrotechniky (obzvlášť slabý prúd - elektrotechnická regulácia §21 a vyššie)
- ochota cestovať do zahraničia
- schopnosť abstraktného analytického / kritického myslenia
- logické myslenie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Karpatská 3314/7
058 01 Poprad

Kontakt

Kontaktná osoba: Anton Hlaváč
Tel.: +421907927348
E-mail: poslať životopis