Pridať inzerát

Servisný technik výťahov (Bratislava)

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiac1100 EUR/mesiac je základná mzda a odvíja sa od schopností a skúseností kandidáta + mesačný bonus, ročný bonus a príplatky za pohotovosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* vykonávať kompletný servis výťahov
* vykonávať všetky druhy opráv
* vykonávať prevenciu
* zodpovednosť za dodržiavanie termínov
* komunikácia s prevádzkovateľmi výťahov

* zázemie prosperujúcej nadnárodnej spoločnosti
* odborný rast a perspektíva
* zaškolenie v technickej oblasti a ďalšie vzdelávanie
* práca s modernými technológiami
* v prípade potreby sa postaráme o ubytovanie v Bratislave
* príspevok na šport/relax (karta MultiSport)
* príspevok na DDS nad rámec zákona
* firemné auto aj na súkromné účely (po skúšobnej dobe)
* odmeny pri pracovnom výročí, pri narodení dieťaťa, za odporúčanie uchádzača o zamestnanie a ďalšie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Náš klient má popredné postavenie medzi výťahárskymi firmami a to nielen v dodávkach nových výťahov a eskalátorov, ale aj v ich následnom servise.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektro

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

* aktívny vodič je nutnosť!
* odborná spôsobilosť (§ 21 vyhl. 508/2009 Z. z. a vyššie)
* § 18 výhodou, nie však podmienkou
* skúsenosti so servisom výťahov veľkou výhodou
* ochota učiť sa nové veci
* záujem o elektroniku a moderné technológie
* samostatnosť, spoľahlivosť
* príjemné vystupovanie
* robiť dobré meno spoločnosti

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Karpatská 3314/7
058 01 Poprad