Pridať inzerát

Zákaznícka podpora s NJ a AJ

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac1000 EUR/ mesiac, po skúšobnej dobe a zaškolení 1100 EUR +13.plat rozdelený v štvrťročných odmenách
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si absolvent/ka, nemáš pracovné skúsenosti, ale rád/a komunikuješ v NJ a AJ, tak hľadáme práve teba.

* tvojou náplňou práce bude podpora klientov prostredníctvom emailu a telefónu (60% komunikácie prebieha v NJ, 40% v AJ)
* riešenie zákazníckych sťažností a technických požiadaviek prostredníctvom Call-Ticket systému

* práca v medzinárodnej spoločnosti s možnosťou sebarealizácie
* možnosť ďalšieho vzdelávania
* jazykové kurzy hradené spoločnosťou
* odmeny štvrťročne
* odborné školenia hradené spoločnosťou
* práca v mladom, dynamickom tíme
* home office počas Covid 19
* stravne lístky/ príspevok na stravovanie 3,90 eur plne hradený spoločnosťou

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Spoločnosť je poskytovateľom servisných služieb s vysokým stupňom samostatnosti a flexibilnými možnosťami orientovanými na zákazníka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* orientácia na zákazníka
* znalosť NJ a AJ je nutnosť
* časová flexibilita, práca na zmeny (od 06:00-18:00, tzn. 1. Týždeň od 06:00-14:00 , 2. Týždeň 8:00-16:00, 3. Týždeň 10:00-18:00)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Landererova 12
811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto