Hľadáme ženy aj mužov do výroby / nástup bez absolvovania pohovoru

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Námestovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,56 - 5,06 EUR/mesiac+ 0,30€ /hod variabilná zložka + 0,20€/ hod dochádzkový bonus + strava zabezpečená v podnikovej kantíne + letný + zimný bonus + výkonnostný bonus
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* produkcia olejových chladičov a chladičov výfukových plynov
* pracovné operácie podľa technickej dokumentácie
* manuálna práca na výrobnej linke
* informovanie nadriadeného pracovníka pri zistení odchýlok
* práca vhodná pre mužov aj ženy
* práca na 3 zmeny

* istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu
* stravovanie v závodnej jedálni
* zamestnanecké benefity
* letné a zimné odmeny
* príplatky podľa zákona

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2021 (ostáva ešte 11 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Klient produkuje chladiče výfukových plynov (EGR), olejové chladiče a chladiče batérií pre automobilový priemysel.
Výrobný proces firmy je zameraný na laserové i robotické zváranie, vákuové spájkovanie a montáž chladičov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

*spoľahlivosť
*manuálna zručnosť
*dobrý zdravotný stav
*ochota pracovať v 3-zmennej prevádzke

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Národná 15
01001 Žilina