Pridať inzerát

Recruiter

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacfinálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Prijímanie nových zamestnancov na technologické pozície
* Hľadanie kandidátov vo viacerých zdrojoch
* Inzercie pracovných príležitostí
* Selekcia kandidátov a vedenie pohovorov s kandidátmi
* Spolupráca s manažérmi, HR oddelením a mzdovým oddelením
* Poskytovanie vstupných školení a pokynov pre nových zamestnancov
* Práca so systémom SAP

* 13. plat
* Flexibilný pracovný čas
* Príspevok na jazykové kurzy
* Multisport karta
* Príspevok pri narodení dieťaťa, pri životnom jubileu
* Stravné lístky 4,2€ / deň
* Súkromné parkovisko pred spoločnosťou

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Našim klientom je technologická firma zaoberajúca sa výrobou inteligentných produktov a riešení

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

* Skúseností s recruitingom 2 roky, ideálne IT a technických pozícii
* Anglický jazyk v písanej a hovorovej forme, minimálne B2
* Dobrý stress management

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov