Pridať inzerát

Sales representative

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnavský kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 000 EUR/mesiacKonečná nástupná mzda bude spravodlivo dohodnutá na základe predošlých relevantných pracovných skúseností.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme na sales oddelenie buď skúseného ˝salesáka˝ alebo pokojne aj juniornejšieho kandidáta či absolventa s obchodným duchom a analytickým myslením.

Pracovná náplň zahŕňa predovšetkým:
* business development, komunikácia s novými klientmi, možnosť občasných pracovných ciest mimo SR za účasti sales manažéra
* komunikácia a starostlivosť o existujúcich klientov
* správa platieb v AP aj AR
* správa údajov o predaji - zásoby, prepravné doklady
* štatistika, výkazníctvo
* administratívna podpora obchodného oddelenia, fakturácia
* predaj a platobná zodpovednosť
* sledovanie reklamácií a sťažností a koordinácia zadania údajov v ERP
* týždenné, mesačné, štvrťročné, ročné plánovanie predaja
* nákup tovaru, objednávanie prepravy

* 13. a 14. plat 50%
* príspevok na dochádzanie do práce 60-100€
* ročné odmeny
* flexibilný pracovný čas
* preplácané nadčasy (občas cez uzávierku alebo príležitostne , max 10h mesačne)

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Klient je dodávateľom ocele. Pre našich zamestnancov sa snažíme vytvárať priaznivé pracovné podmienky a zaujímavé sociálne programy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* nutnosť ovládania angličtiny /zahraničný nadriadený, prípadné služobné cesty/
* analytické myslenie, práca s číslami
* efektívny time management

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Landererova 12
811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto