Pridať inzerát

HR Manažér (s anglickým jazykom)

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného človeka z HR oblasti, ktorý je organizovaný, spoľahlivý, má výborné komunikačné schopnosti, ovláda prácu s MS Office, HRIS a plynule sa dohovorí v anglickom jazyku.

Hlavná náplň práce:
* koordinácia oddelenia ľudských zdrojov v súlade s HR politikou, stratégiou spoločnosti a legislatívou
* aktualizácia politík, postupov, ich uplatňovanie, kontrola
* participácia na nábore zamestnancov, nástup a výstup zamestnancov
* komunikácia s manažérmi, business partnermi, zamestnancami spoločnosti a poskytovanie podpory v rámci HR agendy
* plánovanie ľudských zdrojov
* talent management, rozvoj, motivácia a hodnotenie zamestnancov
* coaching
* poskytovanie tréningových programov
* administratíva spojená s náplňou práce
* participácia na rôznych projektoch, zlepšovaní procesov
* správa webových stránok, aktualizácia informácii
* reporting

* medzinárodné pracovné prostredie
* vzdelávanie a rozvoj v inkluzívnom pracovnom prostredí
* sick days
* flexibilná pracovná doba

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre nášho klienta, globálnu spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ľudské zdroje, Personálny manažment, Ekonómia a príbuzné odbory

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

* min. 5 rokov skúseností na obdobnej pozícii v HR prostredí (HR Generalist, Specialist, Team Leader, Manager)
* plynulá angličtina
* MS Office - pokročilá úroveň, schopnosť pracovať samostatne a komplexne v programoch ako Excel, Word, PowerPoint, Outlook
* výborné komunikačné schopnosti (aj v anglickom jazyku)
* vyžaduje sa vysoká organizovanosť, precíznosť a schopnosť pracovať v rýchlo sa meniacom prostredí
* interpersonálne zručnosti, otvorenosť
* spoľahlivosť, schopnosť pracovať s dôvernými informáciami
* skúsenosti s odborovou organizáciou

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Landererova 12
811 09 Bratislava