Pridať inzerát

Účtovník/Účtovníčka (s čiastočnou HR agendou)

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od skúseností a znalostí kandidáta.
  • Termín nástupu: 01.09.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Účtovníka/Účtovníčku, ktorý/á má záujem nie len účtovať, ale tiež zastrešovať HR agendu v spoločnosti.

Hlavná náplň práce na pozícii:
* zodpovednosť za účtovanie došlých faktúr, bankových výpisov, ID, pokladne, cestovných príkazov, výdavkov zamestnancov, evidencia
* HR aktivity - kompletizácia popisov pozícii, spracovávanie dochádzok, zabezpečovanie školení, stravné lístky pre zamestnancov
* mzdové účtovníctvo
* administratívne činnosti spojené s agendou
* jednoduchý reporting
* práce v programoch definovaných spoločnosťou

* stravné lístky nad rámec zákona
* možnosti home office
* flexibilný pracovný čas
* ročný bonus

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je medzinárodná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Účtovníctvo - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Základy
Microsoft Office - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

* 1+ rokov skúsenosti v oblasti účtovníctva (komplexná skúsenosť)
* anglický jazyk - A2
* skúsenosti so mzdovým účtovníctvom výhodou
* analytické schopnosti, samostatnosť, zodpovednosť
* motivovaný/á získavať nové skúsenosti, znalosti a napredovať

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Manpower Group Slovensko
Landererova 12
811 09 Bratislava