Pridať inzerát

Obchodný/á manažér/ka (s anglickým jazykom)

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2 500 EUR/mesiacFinálna výška mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme skúseného Obchodného manažéra/manažérku, ktorý/á dokáže efektívne viesť tím a ovláda tiež anglický jazyk.

Hlavná náplň práce:
* vedenie obchodné tímu smerom k dosahovaniu cieľov, podpora tímu
* vytváranie business plánu
* monitorovanie výkonu a reporting
* analýza výsledkov, kontrola a sledovanie nákladov, forecasting
* prijímanie zamestnancov, ich školenie, rozvoj
* uplatňovanie politík a stratégie spoločnosti
* rôzne administratívne činnosti spojené s agendou, reporting, aktívna práca v MS Excel a iných programoch definovaných spoločnosťou

* plne hradené stravné lístky
* automobil aj na súkromné účely
* ročný bonus (v závislosti od plnenia plánu)
* home office a flexibilná pracovná doba

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pozícia je obsadzovaná pre nášho klienta, ktorý pôsobí v oblasti výroby.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, Business, Manažment a podobné odbory

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

2

* 2+ rokov skúseností na komplexnej pozícii obchodného manažéra alebo obdobnej pozícii (Key Account Manager, Business Development Manager, Team Leader, ...)
* anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
* vedúca osobnosť
* komunikačné a analytické schopnosti, proaktivita, zodpovednosť, kreativita
* vzťah k administratívnym činnostiam a byrokracii
* nemecký jazyk je výhodou

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Landererova 12
811 09 Bratislava