Pridať inzerát

Technik / servisný pracovník s nemeckým jazykom

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

  • Miesto práce: Slovensko, Nemecko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacMzda vo výške od 1000€, finálna výška mzdy závisí od predchádzajúcich skúseností kandidáta K základnej mzde prináleží aj variabilná mzda vyplácaná mesačne

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• údržbárske práce v obchodných prevádzkach podľa vopred pripraveného plánu servisných návštev
• starostlivosť a udržiavanie zariadení u zákazníkov, doplňovanie tekutín do zariadení
• oprava zariadení a inštalácia zariadení u nových zákazníkov (obchody)
• výkon revízií, malých opráv, kontrolnej činnosti v obchodných prevádzkach na území Slovenska, Čiech, Nemecka a Rakúska

• služobný automobil (nový pickup)
• cestovný bonus
• bonus závislý od výkonu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• manuálna zručnosť
• znalosť práce s ručným náradím
• schopnosť pracovať so smartfónom
• skúsenosti a schopnosť pracovať s Microsoft Outlook a Kalendárom
• vodičský preukaz sk B + aktívny vodič
• ochota cestovať ku zákazníkom vo zverenom regióne - Slovensko, Česko, Rakúsko, Nemecko

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Národná 15
01001 Žilina