Pridať inzerát

Pracovník na obsluhu strojov v Lietavskej Lúčke

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lietavská Lúčka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 828 EUR/mesiac- pri práci v sobotu príplatok 1,79 eur/hod - pri práci v nedeľu príplatok 3,58 eur/hod - pri práci v noci príplatok 1,43 eur/hod - pri práci vo sviatok odmena vo výške 175% priem. hodinovej mzdy
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude:
- obsluha robotov
- obsluha poloautomatov a iných zváracích strojov
- obsluha a regulácia testovacích strojov

- práca v zahraničnej spoločnosti
- mesačný dochádzkový bonus do výšky 30 eur
- mesačný bonus na dopravu do výšky 30 eur
- mesačný výkonnostný bonus do výšky 40 eur
- ročné zvyšovanie mzdy
- stravné lístky v hodnote 4,50 eur/ zmena
- letný a zimný bonus podľa odpracovanej doby a hodnotenia zamesntanca

Informácie o výberovom konaní

- budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Firma, pre ktorú hľadáme vhodných zamestnancov je jedným z lídrov vo výrobe výfukových systémov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- manuálna zručnosť
- fyzická zdatnosť
- spoľahlivosť
- pozícia je vhodnejšia pre mužov z dôvodu práce s bremenami
- skúsenosť v strojárskej výrobe výhodou

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Národná 15
01001 Žilina