Práca SME SME.sk
Pridať inzerát

Folyamatmérnök angol nyelvel

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Munkahelyi információk

  • A munkavégzés helye: Dunaszerdahely - Dunajská Streda
  • A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 700 - 2 000 EUR/hónap
  • A munkába lépés időpontja: Megállapodás szerint
  • Munkaidő: teljes munkaidő

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

* meglévő megoldások optimalizálása a logisztikában, készletellenőrzés, folyamatfejlesztések megvalósítása a raktárban
* iránymutatások és eljárások elkészétése a jelenlegi és a jövőbeli folyamatokhoz
* lean menedzsment eszközök megvalósítása a raktárban
* jelentések, nyilatkozatok, üzleti prezentációk készítése

Egyéb béren kívüli juttatások

* lehetőség a kezdetektől aktívan hozzájárulni és alakítani egy új céget Szlovákiában (zöld mező projekt)
* aktív formálás és felelőségvállalás a projektek széles körében
* különféle képzések a kommunikációról, a nyelvekről és egyéb készségekről
* vállalati rendezvények, sportkártya, menza, gyümölcs
* kreatív és barátságos munkakörnyezet

Információk a kiválasztási folyamatról

Megközelítjük a beküldött önéletrajzokat, hogy minden jelöltünkben felfedezzük egyéni tehetségét. A jelentkezők nagy száma miatt csak telefonon keressük meg a kiválasztott jelentkezőket.

Megbízó

Közlekedés, logisztika

Az ügyfél felelős a legnagyobb divatmárkák raktárlogisztikáért.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Egyéb ismeretek

Microsoft Office - Haladó

Szakmai tapasztalat években

2

Készségek és személyes tulajdonságok

* logisztikai munkában szerzett tapasztalat
* angol nyelv kommunikációs szinten

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Manpower Slovensko je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientami i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

100-149 alkalmazott

A cég címe

Landererova 12
811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto