Senior nákupca (Zástup počas materskej dovolenky v dĺžke 2 rokov)

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť:

* za vedenie dopytových konaní, výber dodávateľov a následnú komunikáciu s dodávateľmi
* za riadenie dodávateľských vzťahov
* za uzatváranie a kontrolu zmlúv z obchodného hľadiska
* za nákup priameho, nepriameho materiálu, investícii a služieb
* za zabezpečovanie dodávok priameho materiálu v množstvách, ktoré umožnia plynulé dodávky hotových
výrobkov zákazníkom
* za zabezpečovanie ostatných dodávok podľa jednotlivých požiadaviek
* za výber nových dodávateľov a ich hodnotenie
* za riešenie jednotlivých reklamácií
* za sledovanie optimálneho stavu skladových zásob
* za úplnosť a presnosť príslušných kmeňových dát v QAD
* za optimalizáciu pracovných postupov nákupného oddelenia

* mesačný výkonnostný bonus vo výške 10% základného platu
* jarný (50% základného platu) a jesenný bonus (50% základného platu)
* príspevok od zamestnávateľa na DDS
* stabilná práca v spoločnosti s rodinnou firemnou kultúrou
* pracovná zmluva na dobu neurčitú
* finančný príspevok na stravovanie
* príspevok na občerstvenie
* zázemie stabilnej spoločnosti a práca s novými technológiami
* sociálne benefity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomický alebo technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert
Microsoft Windows - Expert

Počet rokov praxe

5

* Vyjednávacie zručnosti
* Metalografická znalosť materiálov
* Expertná telefonická komunikácia

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Manpower Group Slovensko
Landererova 12
811 09 Bratislava