Pridať inzerát

Hľadá sa do nášho tímu v Žiline Personálny konzultant

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacVýsledná mzda závisí od skúseností kandidáta. Ku základnej mzde prislúcha variabilná zložka mzdy, ktorá závisí od výsledkov konzultanta.
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho vlastného tímu hľadáme personálneho konzultanta, ktorý bude mať na starosti obsadzovanie pridelených pozícií u jednotlivých klientov. Naši klienti sú malé ale aj veľké medzinárodné spoločnosti, ktoré pôsobia v rámci rôznych odvetví (automotive, retail, strojársky, potravinársky priemysel a iné). Ako konzultant budete pracovať od výrobných a administratívnych pozícií až po manažérske pozície. Podmienkou je aspoň ročná prax v rámci recruitingu, komunikatívna angličtina a vynikajúce komunikačné zručnosti.

Náplň práce:
• tvorba pracovných inzerátov a ich zverejnenie na rôznych pracovných portáloch - profesia, linkedin, istp a podobne
• aktívne vyhľadávanie vhodných kandidátov a ich prvotný screening
• vedenie pracovných pohovorov s kandidátmi, či už F2F alebo online
• príprava profilov kandidátov a ich zaslanie našim klientom
• riadenie procesu a komunikácie medzi kandidátmi a klientmi
• fakturácia
• reporting a podávanie správ súvisiacich s náborom
• podpora obchodného oddelenia, získavanie nových klientov, aktívna
komunikácia s klientmi

• flexibilná pracovná doba
• možnosť práce z domu - home office
• multisport karta
• príspevok na jazykové kurzy
• 3x sick day počas kalendárneho roka, vernostné prémie, školiaci program
a iné benefity spoločnosti
• bonusový systém bez horného stropu
• zázemie stabilnej spoločnosti a podpora od manažmentu
• príjemné pracovné prostredie a kolektív spolupracovníkov

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• minimálne jednoročná prax na obdobnej pozícií - podmienka
• skúsenosť s náborom a výberom kandidátov - podmienka
• anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
• schopnosť multitaskingu, skvelé organizačné a komunikačné schopnosti
• schopnosť pracovať samostatne pri dosahovaní cieľa ale súčasne byť aj
tímový hráč
• aktívny vodič

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Landererova 12
811 09 Bratislava