Pridať inzerát

Finančný kontrolór

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bardejov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 2 000 EUR/mesiacNástupná mzda závisí od predošlých pracovných skúseností.
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Spolupráca pri strategickom plánovaní a rozpočtovaní finančných výsledkov
* Pravidelné vykazovanie finančných výsledkov za jednotlivé oddelenia,
* Reportovanie finančných výsledkov vedeniu spoločnosti,
* Spracovávanie ad hoc reportov a príprava finančných analýz,
* Participácia na procesoch súvisiacich so zostavovaním závierok a konsolidácií,
* Kontrola nákladov spoločnosti, príprava prognóz a analýz výdavkov,
* Analýza odchýlok a návrhy na prijatie vhodných manažérskych rozhodnutí,
* Tvorba, metodické riadenie a plánovanie kontrolingových a cash-flow reportov, procesov,
* Účasť na rôznych projektoch v oblasti financií a biznis

* Pravidelný ročný nárast miezd
* Stabilné zamestnanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

* Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa (ekonomické zameranie)
* Minimálne 2 roky skúseností v kontrolingu
* Anglický jazyk – stredne pokročilý
* Nemecký jazyk – výhodou
* SAP - výhodou

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Manpower Group Slovensko
Landererova 12
811 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Trnovcová
E-mail: poslať životopis