Pridať inzerát

Výrobný pracovník/pracovníčka v Hlohovci

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hlohovec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 735 - 866 EUR/mesiacOd 735 EUR/mesiac Základná mzda vo výške 735 EUR/mes. brutto + Variabilná zložka mzdy ( vo výške 131 EUR) + Príspevok na dopravu vo výške (0,66 EUR/odpracovaný deň) + Príplatok za poobednú zmenu (0,27 EUR/hod.) + Zákonné príplatky
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jednoduchá práca v príjemnom a čistom prostredí automotive spoločnosti.
- kontrola kvality výrobkov podľa určených predpisov
- odoberanie výrobkov (plastových nárazníkov a iných komponentov) a ich ukladanie
- dohliadanie na plynulý chod prideleného oddelenia
- spolupráca s jednotlivými výrobnými oddeleniami
- leštenie a úprava plastových výrobkov podľa potreby
- selektovanie chybných výrobkov
- polišovanie, leštenie nalakovaných nárazníkov (jemnou malou brúskou)

- veľmi čisté prostredie (zamestnanci majú biele oblečenie)
- príjemný a nápomocný pracovný kolektív
- kvalitné zaškolenie na každú pracovnú pozíciu
- možnosť využívať oddychovú zónu
- možnosť uplatniť sa na viacerých oddeleniach (lisovňa, lakovňa, montáž, kontrola) podľa predošlých skúseností a záujmu
- možnosť stravovania v závodnej jedálni
- možnosť občerstvenia v závodnom bufete
- príspevok na dopravu (vo výške 0,66 EUR za odpracovaný deň)
- príplatok za poobednú zmenu (vo výške 0,27 EUR/hod.)

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient patrí medzi popredných a celosvetovo pôsobiacich výrobcov extriérových panelov. Cieľom spoločnosti je vyrábať kvalitu, špičkové vybavenie a prinášať riešenia vedúce k rozvoju budúcnosti áut.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť pracovať
- ochota pracovať na 3 zmeny
- manuálna zručnosť
- dobrý zrak
- cit pre detail
- schopnosť pracovať samostatne, ale aj v tíme

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Fraňa Mojtu 19
94901 Nitra

Kontakt