Pridať inzerát

Majster stavebno-montážnej čaty

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiac+ bonusy a príplatky
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinácia a organizovanie pracovníkov podľa pokynov stavbyvedúceho
- vykonávanie dohľadu nad výkonom stavebných prác v súlade s harmonogramom prác
- realizácia výkonov podľa stavebnej dokumentácie a ich evidencia v stavebnom denníku
- sledovanie spôsobu a postupu stavby v súlade so zachovaním bezpečnosti
- realizácia elektroenergetických zariadení vysokého a nízkeho napätia

- práca v modernej dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti, profesijný rast
- mobilný telefón na súkromné účely, auto aj na súkromné účely
- zamestnanecké zľavy na produkty a služby
- príspevok na cestovanie do práce na bicykli
- flexibilný pracovný čas
- odborné vzdelávanie
- firemné akcie
- nápoje zadarmo
- 13. Plat, 14. plat

Práca si vyžaduje cestovanie po celom Slovensku. Pobočka spoločnosti je v Liptovskom Mikuláši.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť sa zaoberá projektovaním, manažovaním a realizáciou elektroenergetických zariadení vysokého a nízkeho napätia s pôsobnosťou na celom území Slovenska.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektroenergetika

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- osvedčenie §23
- skúsenosť s montážou 22kV vzdušných aj zemných vedení
- vzdelanie v odbore elektrotechnika
- skúsenosti s vedením ľudí

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Karpatská 3314/7
058 01 Poprad