Pridať inzerát

Servisný mechanik

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacKonečná nástupná mzda bude spravodlivo posúdená na základe predošlých relevantných pracovných skúseností.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Opravy rozmanitého sortimentu strojov a mechanizácie požičovne.
* Diagnostika porúch a zabezpečenie ich odstránenia.
* Kontrola funkčnosti preberaného/vráteného stroja a mechanizácie zákazníkovi.
* Oboznamovanie zákazníka s obsluhou.
* Skladová evidencia (sledovanie zásob a spolupráca pri objednávkach náhradných dielov).
* Inventarizácia zvereného tovaru a vybavenia
* Správne vyplnenie potrebnej dokumentácie a evidencia záznamov o údržbe.
* Kvalitný zákaznícky servis.
* Prípadné výjazdy v rámci Bratislavskom regióne.

* Finančné bonusy
* Odborné školenia
* Príspevok na stravovanie 65%
* MultiSport karta
* Vitamínový program
* ˝sick days˝
* Príspevky na osobné životné udalosti
* Teambuildingy

K zaslaným životopisom pristupujeme s cieľom objaviť v každom našom kandidátovi jeho individuálny talent. Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Klient je na Slovensku jedným z najväčším poskytovateľov inovatívnych riešení v oblasti prenájmu stavebnej techniky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický odbor

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - pokročilý
Microsoft Office - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

0

* Skúsenosti na obdobnej pozícii (prax a znalosti s obsluhou a opravami strojov, mechanizácie a zariadení)
* Aspoň základné znalosti s prácou na PC
* Technický prehľad, fyzická zdatnosť a záujem o odbor.
* Technické zameranie na opravy
* VP sk. min. B
* Veľmi dobrá komunikácia a tímová spolupráca.
* Schopnosť dokončiť svoju prácu.
* Zvládanie práce pod tlakom.
* Zodpovednosť a spoľahlivosť.
* Chuť zdokonaľovať sa.
* Ochota cestovať v prípade projektovej zákazky v rámci regiónu.
Výhodou je: * Znalosť mechaniky, pneumatiky a hydrauliky.
* VP sk. C,E
* Oprávnenie na VZV (možnosť zaškolenia).
* Prax v systéme NAVISION
* Odborná spôsobilosť opravovať el. zariadenia.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Landererova 12
811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto